Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MKO1038
Štýlové dámske hodinky Michael Kors MKO1038 si zamilujú všetky dámy, ktoré vyhľadávajú kvalitne spracované doplnky. Vo vnútri odolného, 12 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) strojček poháňajúci v priemere 39 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni odolné minerálne sklíčko. Ako sami vidíte, púzdro zahalila zlatá, ciferník čierna a remienok čierna farba. Z hľadiska materiálu vedie silikón a jeho dĺžku, v tomto prípade 200 mm si môžete ľahko upraviť na obvod svojho zápästia. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 5 ATM.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Swarovski krištáľ |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Silikón |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Čierna |
| Funkcie | Chronograf, Dátum, Luminiscenčné ručičky |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 39 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 5 ATM/50 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku