Úvod » Pánske hodinky » Michael Kors MK8423
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Bez kamienkov |
| Materiál púzdra | Oceľ, Nerezová oceľ |
| Materiál remienka | Nerezová oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Strieborná |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Dátum, Chronograf, Luminiscencia, Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 45 mm |
| Hmotnosť hodiniek | 204 g |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |