Úvod » Hodinky v akcii » Michael Kors MK8361
Módne hodinky Michael Kors MK8361 sú veľmi elegantný kúsok, ktorý je vhodný pre mnoho príležitostí. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele v zlatej farbe. Okrúhly analógový ciferník čiernej farby je pokrytý minerálnym sklíčkom, ktoré hodinky chráni pred poškodením. Ciferník je zasadený v stredne veľkom, zlatom puzdre. Remienok hodiniek je vyrobený z nerezovej ocele a zapína sa pomocou preklápacej spony. Vodeodolnosť dosahuje 100 metrov a ich chod zabezpečuje baterkový pohon. Hodinky disponujú stopkami, ukazovateľom dátumu aj 24-hodinovým režimom.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Zlatá |
| Funkcie | Luminescenčné prvky, dátum, stopky |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 45 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku