Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK8315
Elegantné hodinky v zlatej farbe značky Michael Kors MK8315 sú určené pre dámy. Hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele s povrchovou úpravou v zlatej farbe. Zlatou farbou sa pýši masívne puzdro ako aj vysoko kvalitný remienok z ušľachtilej ocele. Ciferník je modrej farby a je zdobený dvoma multifunkčnými ciferníkmi so stopkami a 24 hodinovým časom. Zamilujte sa aj vy do kvality jedného z najvýznamnejších predstaviteľov módneho priemyslu.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Modrá |
| Farba remienka | Zlatá |
| Funkcie | Stopky / chronograf, dátum, luminiscenčné indexy, luminiscenčné ručičky |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 44 mm |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 10 ATM/100 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku