Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK6313
Dámske hodinky Michael Kors MK6313 sú veľmi elegantný kúsok, ktorý bude vynikať na zápästí každej modernej ženy. Hodinky majú remienok aj puzdro z kvalitnej ušľachtilej ocele so zlatou povrchovou úpravou. Remienok je zdobený bielymi plastovými článkami, ktoré sú kontrastné k zlatenému modelu. Puzdro je osadené žiarivými sklenenými kamienkami v dvoch radoch. Ciferník je zdobený veľkým emblémom značky. Tento model je ideálnym módnym doplnkom do spoločnosti a tiež k bežnému dennému noseniu. Nechajte sa rozmaznávať doplnkom, ktorý len tak niekto neprehliadne.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Swarovski krištáľ |
| Materiál púzdra | Pozlátená oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená oceľ / acetát |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Zlatá, biela |
| Farba remienka | Zlatá, biela |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 39 mm |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 5 ATM/50 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku