Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK6133
Dámske hodinky Michael Kors MK6133 sú veľmi elegantným kúskom, ktorý je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele. Zaujmú predovšetkým svojím puzdrom, ktoré je osadené dvoma radmi žiarivých sklenených kamienkov. Biely ciferník disponuje rímskymi číslicami a subciferníkom pre zobrazenie sekúnd. Hodinky sú veľmi krásnym doplnkom do spoločnosti.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | S kamienkami |
| Materiál púzdra | Nerezová oceľ |
| Materiál remienka | Nerezová oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Biela |
| Farba remienka | Strieborná |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 40 mm |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 5 ATM/50 m |