Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK6089
Dámske hodinky Michael Kors MK6089 majú minerálne sklíčko a remienok/náramok z materiálu oceľ, nerez. Púzdro hodiniek Michael Kors MK6089 je z materiálu oceľ. Vodotesnosť je 3 ATM / 30 m.
.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Náramok a púzdro zdobené kameňmi - Zirkón |
| Materiál púzdra | Oceľ |
| Materiál remienka | Oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Modrá |
| Farba remienka | Strieborná |
| Vodotesnosť | 3 ATM/30 m |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 38 mm |
| Hmotnosť hodiniek | 231 g |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |