Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK5894
Že sú hodinky len praktickým ukazovateľom času? Ale kdeže. Ikonická značka Michael Kors len dokazuje, že hodinky môžu byť symbolom rafinovanosti a módnej vycibrenosti. Hodinky Michael Kors MK5894 v sebe ukrývajú podmanivou krásu i nápaditú eleganciu. Nielen, že budú na vašej ruke žiariť ako oslnivý šperk, ale vďaka skvelému spracovaniu a kvalitnému quartzovému strojčeku pošliapu ostatné hodinky!
Dámske hodinky Michael Kors MK5894 v nevšednej farebnej kombinácii a úplne tradičným dizajnom sa perfektne hodia pre každú ženu, ktorá chce osobito vyjadriť svoj charakter. Okrúhle zlaté púzdro z ocele perfektne uzatvára tyrkysový ciferník s rímskymi číslicami. Ten je navyše chránený minerálnym sklíčkom proti poškriabaniu a inému drobnému poškodeniu, takže sú hodinky Michael Kors pri bežnom nosení takmer nerozbitné. Na každom zápästí hodinky udrží zlatý remienok so zlatými detailmi tiež z ocele, ktorý je nielen spoľahlivý, ale predovšetkým veľmi pohodlný. K neoceniteľným vlastnostiam hodiniek patrí aj ich vodotesnosť - bez obáv sa teda s nimi môžete sprchovať či dokonca plávať. Hodinky Michael Kors sú poháňané veľmi kvalitnou batériou Quartz.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Bez kamienkov |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Tyrkysová |
| Farba remienka | Zlatá |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 38 mm |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 10 ATM/100 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku