Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK5859
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Funkcie | Dátum, Chronograf, Stopky |
| Farba ciferníku | Ružovo-zlatá |
| Farba remienka | Hnedá, Ružovo-zlatá |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Materiál púzdra | Oceľ, Oceľ + keramika |
| Materiál remienka | Oceľ, Akryl |
| Ozdobené | S kamienkami |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Sklíčko | Minerálne |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Priemer ciferníka | 40 mm |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
Záruka: 24 mesiacov