Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK5575
Rafinované dámske hodinky v zlatej farbe značky Michael Kors MK5575 na svojom remienku efektne kombinujú matný a lesklý kov. Zlatý ciferník s chronografmi a dátumovkou je vsadený do puzdra lemovaného dvoma radmi trblietavých kamienkov. Hodinky disponujú chronografom, ukazovateľom dátumu aj dvadsaťštyri hodinovým formátom..
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Zirkón |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Zlatá |
| Farba remienka | Zlatá |
| Funkcie | Stopky / chronograf, dátum, luminiscenčné ručičky |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 45 mm |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 10 ATM/100 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku