Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK5314
Elegantné a zároveň štýlové dámske hodinky Michael Kors MK5314 sú ideálnym doplnkom pre každodenné nosenie aj spoločenské chvíle. Na ružovozlatom analógovom ciferníku nájdete okrem ukazovateľa času a loga Michael Kors aj chronograf a dátumové okienko. Luminiscenčné prvky Vám dajú prehľad o čase aj v neskorých nočných hodinách. Ciferník chráni tvrdené minerálne sklo, ktoré je veľmi odolné proti poškriabaniu a drobným nehodám. Púzdro aj remienok hodiniek sú vyrobené z nerezovej ocele a majú povrchovú úpravu v ružovozlatej farbe. Hodinky Michael Kors MK5314 disponujú vodotesnosťou do 100 metrov, sú teda vhodné aj pre plávanie. Spoľahlivosť a dlhú životnosť hodinkám zaručuje strojček Quartz.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Ružovozlatá |
| Farba remienka | Ružovozlatá |
| Funkcie | Stopky / chronograf, dátum |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 42 mm |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 10 ATM/100 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku