Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK3897
Elegantné ružovozlaté hodinky od značky MICHAEL KORS MK3897 spoľahlivo ozdobia každé dámske zápästie bez ohľadu na príležitosť. Okrúhle ružovozlaté púzdro z ocele perfektne uzatvára decentný ciferník zdobený kamienkami. Hodinky sú osadené minerálnym sklíčkom, ktoré sa vyznačuje väčšou odolnosťou voči škrabancom. Vodotesnosť na úrovni 50M/5ATM je na bežné nosenie celkom postačujúca. Náramok z pozlátenej ušľachtilej ocele je farebne stály, antikorózny aj antialergický. Toto je tá pravá klasická elegancia. Tieto hodinky sú predurčené byť šperkom na vašej ruke.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | S kamienkami - Zirkón |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Ružovozlatá |
| Farba remienka | Ružovozlatá |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 38 mm |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 5 ATM/50 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku