Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK3560
So zlatými hodinkami od značky MICHAEL KORS MK3560 neostanete v spoločnosti bez povšimnutia. Okrúhly ciferník zlatej farby zdobia zlaté rímske číslice a ručičky. Použité sklíčko je minerálne, ktoré disponuje väčšou odolnosťou voči škrabancom. Vodotesnosť je na úrovni 100M/10ATM. Zlatý náramok je vyrobený z farebne stálej a mimoriadne odolnej ušľachtilej ocele.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Zlatá |
| Farba remienka | Zlatá |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 38 mm |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 10 ATM/100 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku