Úvod » Dámske hodinky » Michael Kors MK3277
Nesmierne elegantné dámske hodinky, ktoré sú skôr šperkom než užitočným predmetom. Hodia sa pre každú výnimočnú spoločenskú udalosť a ukážu kto je pravá dáma. Hodinky majú remienok aj puzdro z kvalitnej ušľachtilej ocele so zlatou povrchovou úpravou. Okrúhle zlaté púzdro je osadené drobnými sklenenými kamienkami, ktoré len podčiarkujú ich očarujúce vzhľad. Púzdro uzatvára biely ciferník s rímskymi číslicami. Púzdro je navyše chránené minerálnym sklíčkom proti poškriabaniu a inému drobnému poškodeniu. Masívny zlatý remienok udrží hodinky spoľahlivo na každom ženskom zápästí. Pritom ale sedí veľmi pohodlne. Jednou z najviac oceňovaných vlastností hodiniek je dnes ich vodotesnosť - bez obáv sa s nimi môžete prechádzať v daždi. Hodinky sú poháňané veľmi kvalitnou batériou Quartz.
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Zirkón |
| Materiál púzdra | Pozlátená oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená oceľ |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Biela |
| Farba remienka | Zlatá |
| Funkcie | Základné |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 33 mm |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |
| Vodotesnosť | 5 ATM/50 m |
Návod k hodinkám: dodávaný v anglickom jazyku