Úvod » Pánske hodinky » Invicta 4698
Pánske hodinky Invicta 4698 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 4698 sú masívne pánske hodinky v luxusnej striebornozlatej farbe. Vo vnútri odolného, 18 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) švajčiarsky strojček Ronda poháňajúci v priemere 50 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované zlatou lunetou zahalila striebornozlatá, ciferník čierna a remienok striebornozlatá farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 50 ATM/ 500 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 4698 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Ronda kalibru 5050.E - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Striebornozlatá |
| Vodotesnosť | 50 ATM/ 500 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, zobrazenie dňa v týždni, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 50 mm |
| Hrúbka púzdra | 18 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |