Úvod » Pánske hodinky » Invicta 36991
Pánske hodinky Invicta 36991 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 36991 je špecifický luxusným ciferníkom a pohodlným gumeným remienkom. Puzdro korunované zlatou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v modrom prevedení na ktorom nájdete dátum a luminiscenčné ručičky a indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Vo vnútri odolného, 14,5 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 51 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované zlatou lunetou zahalila zlatá, ciferník námornícka modrá a remienok modrá farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 36991 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Silikón |
| Strojček | Hattori kalibru PC32 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Námornícka modrá |
| Farba remienka | Modrá |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 51 mm |
| Hrúbka púzdra | 14,5 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |