Úvod » Pánske hodinky » Invicta 36681
Pánske hodinky Invicta 36681 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 36681 je špecifický masívnym ciferníkom a pohodlným gumeným remienkom so striebornými vložkami. Puzdro korunované čiernou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v čiernom prevedení na ktorom nájdete chronograf, stopky, dátum a indikátor duálneho času. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Vo vnútri odolného, 20 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 51 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované čiernou lunetou zahalila strieborná, ciferník čierna a remienok čierna farba so striebornými vložkami. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 36681 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Silikón so striebornými vložkami |
| Strojček | Hattori kalibru VD53 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Čierna so striebornými vložkami |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Chronograf, stopky, dátum, duálne zobrazenie času, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 51 mm |
| Hrúbka púzdra | 20 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |