Úvod » Pánske hodinky » Invicta 36051
Pánske hodinky Invicta 36051 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Invicta 36051 sú elegantné pánske hodinky v striebornej farbe. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v čiernom prevedení. Vo vnútri odolného, 14 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 54 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované čiernou lunetou zahalila strieborná, ciferník čierna a remienok strieborná farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 36051 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Hattori Calibre VJ42 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Strieborná |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 54 mm |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |