Úvod » Pánske hodinky » Invicta 35395
Pánske hodinky Invicta 35395 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Invicta 35395 je model v klasickom striebornom prevedení, ktorý je pripravený vás reprezentovať pri všetkých situáciach. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v čiernom prevedení na ktorom nájdete dátum, duálne zobrazenie času, chronograf a stopky. Vo vnútri odolného, 17 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 48 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované čiernou lunetou zahalila strieborná, ciferník čierna a remienok strieborná farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 20 ATM/ 200 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 35395 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Hattori kalibru VD53 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Strieborná |
| Vodotesnosť | 20 ATM/ 200 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, duálne zobrazenie času, stopky, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 48 mm |
| Hrúbka púzdra | 17 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |