Úvod » Pánske hodinky » Invicta 34728
Pánske hodinky Invicta 34728 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Invicta 34728 sú elegantné pánske hodinky v striebornej farbe. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v modrom prevedení. Vo vnútri odolného, 15 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 50 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované čiernou lunetou zahalila strieborná, ciferník čierna a remienok strieborná farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 20 ATM/ 200 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 34728 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Hattori Caliber PC32 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Modrá |
| Farba remienka | Strieborná |
| Vodotesnosť | 20 ATM/ 200 m |
| Funkcie | Dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 50 mm |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |