Úvod » Pánske hodinky » Invicta 32259
Pánske hodinky Invicta 32259 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 32259 je špecifický masívnym ciferníkom a pohodlným gumeným remienkom so zlatými vložkami. Puzdro korunované zlatou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v modrom prevedení na ktorom nájdete chronograf, dátum, stopky a indikátor duálneho času. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Vo vnútri odolného, 18 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Miyota poháňajúci v priemere 50 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované zlatou lunetou zahalila zlatá, ciferník modrá a remienok modrá farba so zlatými vložkami. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 32259 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Silikón so zlatými vložkami |
| Strojček | Miyota Caliber JS36 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Modrá |
| Farba remienka | Modrá so zlatými vložkami |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, stopky, duálne zobrazenie času, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 50 mm |
| Hrúbka púzdra | 18 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |