Úvod » Pánske hodinky » Invicta 31871
Pánske hodinky Invicta 31871 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 31871 je špecifický masívnym ciferníkom. Vo vnútri odolného, 20 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) švajčiarsky strojček Ronda poháňajúci v priemere 53 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro, ciferník a remienok zahalila čierna a ružovozlatá farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 31871 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Ronda kalibru Z60 FE - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna a ružovozlatá |
| Farba remienka | Čierna |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, zobrazenie dňa v týždni, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 53 mm |
| Hrúbka púzdra | 20 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |