Úvod » Pánske hodinky » Invicta 31560
Pánske hodinky Invicta 31560 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 31560 sú masívne pánske hodinky v luxusnej zlatej farbe. Luxusné zlaté prevedenie perfektne dopĺňa prepracovaný ciferník v čiernej farbe na ktorom nájdete duálne zobrazenie času, chronograf a stopky. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Puzdro korunované zlatou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej pozlátenej ušľachtilej ocele. Nechajte sa okúzliť tou najvyššou kvalitou. Vo vnútri odolného, 15 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 50 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované zlatou lunetou zahalila zlatá, ciferník čierna a remienok zlatá farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 31560 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Hattori kalibru VD56 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Zlatá |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Chronograf, duálne zobrazenie času, stopky, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 50 mm |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |