Úvod » Pánske hodinky » Invicta 25854
Pánske hodinky Invicta 25854 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Invicta 25854 sú masívne pánske hodinky v zlatom prevedení, ktorý je pripravený vás reprezentovať pri všetkých situáciach. Puzdro korunované zlatou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v zlatom prevedení na ktorom nájdete dátum, duálne zobrazenie času, chronograf a stopky. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Vo vnútri odolného, 18 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná pozlátená ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) japonský strojček Hattori poháňajúci v priemere 49 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované modrozlatou lunetou zahalila zlatá, ciferník modrozlatá a remienok zlatá farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 25854 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Pozlátená ušľachtilá oceľ |
| Strojček | Hattori kalibru VD53 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Zlatá |
| Farba remienka | Zlatá |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, duálne zobrazenie času, stopky, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 49 mm |
| Hrúbka púzdra | 18 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |