Úvod » Pánske hodinky » Invicta 22344
Pánske hodinky Invicta 22344 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 22344 je špecifický masívnym ciferníkom a pohodlným gumeným remienkom so zlatými vložkami. Puzdro korunované zlatou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Prvý vás zaujme prepracovaný ciferník v čiernozlatom prevedení na ktorom nájdete chronograf, dátum, stopky a indikátor duálneho času. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Vo vnútri odolného, 16,5 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) strojček ISA Caliber poháňajúci v priemere 50 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro korunované zlatou lunetou zahalila zlatá ciferník čiernozlatá a remienok čierna farba so zlatými vložkami. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 22344 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Silikón so zlatými vložkami |
| Strojček | ISA Caliber 6371D - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čiernozlatá |
| Farba remienka | Čierna so zlatými vložkami |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, stopky, duálne zobrazenie času, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 50 mm |
| Hrúbka púzdra | 16,5 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |