Úvod » Pánske hodinky » Invicta 14504
Pánske hodinky Invicta 14504 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom. Model Invicta 14504 je pre tých najnáročnejších pánov. Luxusné zlaté prevedenie pozlátené iónmi z 18k zlata perfektne dopĺňa prepracovaný ciferník v modrej farbe na ktorom nájdete tri chronografy a dátumovník. O presný čas sa postará švajčiarsky strojček Ronda. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Vo vnútri odolného, 21 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná pozlátená ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) švajčiarsky strojček Ronda poháňajúci v priemere 52 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro zahalila zlatá, ciferník modrozlatá a remienok zlatá farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 50 ATM/ 500 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 14504 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ pozlátená iónmi z 18k zlata |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ pozlátená iónmi z 18k zlata |
| Strojček | Ronda kalibru 5040.D - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Modrozlatá |
| Farba remienka | Zlatá |
| Vodotesnosť | 50 ATM/ 500 m |
| Funkcie | Chronograf, dátum, stopky, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 52 mm |
| Hrúbka púzdra | 21 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |