Úvod » Pánske hodinky » Invicta 11184
Luxusné pánske hodinky Invicta 11184 sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana. Ich čierny ciferník vás zaujme na prvý pohľad. Luminiscenčné ručičky a indexy zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Puzdro korunované striebornou lunetou je vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Hodinky dokonale doplnia formálny oblek, rozhodne sa ale nemusíte báť vziať si ich aj len tak ku košeli, tričku alebo koženej bunde. Nechajte sa okúzliť tou najvyššou kvalitou a buďte za všetkých okolností pravým gentlemanom. Pánske hodinky Invicta 11184 sú unikátnym kúskom, ktorý bude imponovať každému mužovi s vycibreným vkusom.
Model Invicta 11184 je špecifický elegantno - športovým ciferníkom a pohodlným koženým remienkom. Vo vnútri odolného, 13 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitná ušľachtilá oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) švajčiarsky strojček Ronda poháňajúci v priemere 48 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu. Ako sami vidíte, púzdro zahalila strieborná a ciferník a remienok čierna farba. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM/ 100 m.
Luxusné pánske hodinky Invicta 11184 urobia z vášho zápästia centrum pozornosti.
.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | - |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Koža |
| Strojček | Ronda Caliber 517 - Quartz/ batéria |
| Farba ciferníku | Čierna |
| Farba remienka | Čierna |
| Vodotesnosť | 10 ATM/ 100 m |
| Funkcie | Dátum, zobrazenie dňa v týždni, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Sklíčko | Zafírové |
| Priemer ciferníka | 48 mm |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |