Úvod » Pánske hodinky » Diesel DZ7370
Pánske hodinky Diesel DZ7370 sú veľmi štýlový kúsok, ktorý bude zdobiť každé pánske zápästie. Hodinky sú z ušľachtilej ocele v červenej farbe. Ciferník je tvorený štyrmi menšími ciferníkmi, ktoré dávajú možnosť nastavenia štyroch časových zón. Nech ste už kdekoľvek, vždy budete mať ten správny čas. Dokonalosť na dizajne sa premietla i v zakomponovaní červenej farby, čím hodinky získali patričnú výraznosť a štýl. Tieto hodinky sú absolútne perfektné, vyzerajú fantasticky na ruke, veľmi moderné, proste dokonalé pre muža.
PARAMETRE PRODUKTU
| Typ hodiniek | Analógové (ručičkové) |
| Tvar ciferníku | Okrúhly |
| Ozdobené | Bez kamienkov |
| Materiál púzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál remienka | Ušľachtilá oceľ potiahnutá červeným kaučukom |
| Strojček | Quartz - batéria |
| Farba ciferníku | Šedočierna |
| Farba remienka | Červená |
| Vodotesnosť | 3 ATM/ 30 m |
| Funkcie | Dátum, Chronograf, Stopky, Luminiscenčné ručičky |
| Sklíčko | Minerálne |
| Priemer ciferníka | 57 mm |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Balenie hodiniek | Originálna krabička |
| Príslušenstvo hodinky | Návod na použitie, Oficiálny záručný list od pred. |
| Záruka hodinky | 24 mesiacov |